Minecraft Pocket Edition İndir APK V1.8

Minecraft PE: APK V 1.8 İndir

Minecraft: Pocket Edition apk sürüm 1.8 dünya popüler bir 3D sanal oyunudur. Oyun oyuncuları arkadaşlarıyla ya da yalnız olarak yeni bir dünya macerasına katılabilir. Minecraft’ta, dünyanızı şaşırtıcı hayal gücünüzle kutusuyla kurabilirsiniz. Macerada topladığınız kaynaklar sayesinde dış düşmanı yenmek için silah yapabilirsiniz.

Minecraft, hangi maceraya katılmak istediğine karar verdiğin açık uçlu bir oyundur. Sonsuz dünyaları * keşfedin ve en basit evlerden en büyük kalelere kadar her şeyi yapın. Bu bir Minecraft APK MOD versiyonudur, böylece tehlikeli çetelerin önünü kesmek için silah ve zırh işlediğin hayatta kalma modunda Minecraft’ı deneyimleyeceksin. Yarat, keşfet ve hayatta kal!

Minecraft Pocket Edition Indir v1.8

Tam Minecraft deneyiminin keyfini çıkarmak için – oyunu bugün web sitemizden indirin.

Minecraft, insanların hakkında konuşmaktan vazgeçemedikleri bir oyun ve inanılmaz şeyler inşa etmek ve maceralara atılmak için bloklar yerleştirmekle ilgili.

Minecraft – Pocket Edition, Mojang AB tarafından geliştirilen mobil versiyonudur. Bu oyunda, bir Wi-Fi ağı üzerinden Survival modunu veya Creative modunu, tek oyunculu veya çok oyunculu oynayabilirsiniz. Ellerinizi ayıracak ve aküyü yakacağınız sürece, rastgele oluşturulmuş dünyanın herhangi bir yerinde zanaat yapabilir, yaratabilir ve üreyebilirsiniz. Bu apk’ü şimdi Android telefonunuzda indirin ve bir maceracılar ekibini bir araya getirin ve ne kadar süre hayatta kalabileceğinizi görün. Çok heyecan verici ve çekici geliyor, değil mi?

Web sitemiz size minecraft apk indir için doğrudan linkler sağlar.

MineCraft Özellikleri:

  1. Her şeyi bloklarla, en basit evlerden en görkemli kalelere kadar inşa et.
  2. Yarat, keşfet ve hayatta kal.
  3. Her türlü tehlikeli yaratığa karşı koymak için silah ve zırh yapın.
  4. Görünmez bir duvara ulaşmadan saatlerce herhangi bir yönde yürüyebilme.
  5. Minecraft – Pocket Edition, Survival ve Creative modlarını içerir.
  6. Tüm dünyada hayatta kalma moduna geçin ve yaratıcı modda sınırsız kaynakların tadını çıkarın.
  7. Daha sonraki sürümde birçok yeni özellik güncellenmektedir.
  8. Modlar, haritalar, deriler ve doku paketleri, oyuncuların oyunları değiştirmeleri için kapılarını açan Minecraft’a uygulandı.
  9. Belirli özelliklerden ziyade tek oyunculu büyümeye daha fazla odaklanın.
  10. Bir kez ödeyin ve Android cihazlarınızdan herhangi birinde oynayın.

Genel bakış:

Minecraft, şimdiye kadar oynadığım en muhteşem oyun. Eşsiz bir dünya yaratmak için ilginç fırsatlar kitlesini açar. Bu oyunda farklı işlevleri yerine getiren ve farklı özelliklere sahip farklı tipte bloklar kullanabilirim. İstediğim her şeyi inşa et, bilinmeyen dünyada keşif yap, tehlikeli çeteleri savunmak için silah ve zırh yap, ve olabildiğince hayatta kal. Yapamazsan, bu oyunda imkansız diye bir şey yok. Bu muhteşem oyuna aşığım.

Bu oyunda alışılmış bir müzik yok ama adımların ve tüm hareketlerin sesleri çok doğru.

Kaleler ve saraylar, yollar ve köprüler ve hatta bir golf sahası dahil, hayal edebileceğiniz sürece bloklarla her şeyi oluşturun.

Oyuncular doğdukları dünyayı dize, harf veya rakamları paylaşarak başkalarıyla paylaşabilirler.

Minecraft Pocket Edition İndir v1.8

Minecraft PE – Minecraft Pocket Edition resmi bir sunucu paketine sahip değil, bu yüzden multiplayer için bir Minecraft sunucusu kurmak zor.
Oyuncular küçük topluluklar gibi olmasını istediklerinden daha kişisel hale getirmek için biraz zor.

Minecraft PE 1.8, tanınmış Minecraft’ın yeni bir versiyonudur ve arkadaşlarınızla birlikte test edebileceğiniz birçok yeni özellik vardır! Minecon 2019’un birçok özelliği piyasaya sürüldü, bu yüzden Minecraft’ı bazılarıyla denemek için harika bir fırsat!

Kaybedecek zaman yok, bu yüzden yeni güncellemeden tüm yeniliklerin listesine geçelim!

Her şeyden önce, Panda Bears’ı vahşi doğada bulabilirsiniz! Jungle Biomes’de kendileriyle doğacaklar ve onları bambu ile besleyebileceksiniz. Bambu, zindanlardaki bazı sandıklarda bulunabilir ve Jungle Biome’deki nehirlerde balık avlarken yakalayabilirsiniz. Bambu sonraki güncellemelerden birinde baston gibi kendisi ile doğacak. Şimdi onu doğada bulamıyorsunuz.

İkincisi, şimdi Ocelotları Kedilere dönüştüremezsiniz. Ocelotlar sadece balıklarla beslenebilir. Ama yine de Ocelot’un beslendiği inancını kazanabilirsiniz. Evsiz kediler köylerde doğacak ve onları evcilleştirebileceksiniz.

Yeni tırmanılabilir blok! Bambu kullanarak zanaat yapmak mümkün olacak. Parkour haritalarınız için harika bir özellik! Ayrıca tüm merdivenlerinizi onunla değiştirmenin harika bir yoludur, çünkü muhtemelen harika görünecek.

Üçüncü olarak, Minecraft’ta bazı komutları Hile Modunu açmadan kullanabilirsiniz! Kulağa hoş geliyor, değil mi? Çok uzun zaman önce eklenmemiş olan hayaletler artık kedilerden korkmayacak, bu yüzden sadece yeteneklerini ve kılıcını kullanarak onlarla savaşmalısın. Undead atlar şimdi çağırma çağrısı kullanılarak yumurtlanabilir, böylece onları baştan çıkarmaya çalışabilirsiniz! Cilt paketleriniz ayrı menüde sunulacak, böylece cilt sayfasını rahat sayfadan görüntüleyip seçebileceksiniz.

Bunlar ve diğer yenilikler ve hata düzeltmeleri kendinizle bulabileceksiniz! İhtiyacınız olan tek şey biraz serbest zaman ve son sürümde güncellenen Minecraft Pocket Edition olması!

Android için Minecraft PE 1.8’ü indirin – sitemizden beta sürümü MCPE 1.8 ve yeni güncellemenin tüm özelliklerini bulun! Yeni keşiflerin büyük dünyası sizi bekliyor! Vaktinizi boşa harcamayın! Arkadaşlarını ara, bu güncellemeyi paylaş ve birlikte test et!

 

Yorum yapın